خانه اخبار امکان پرداخت وجه کالا درب منزل در سراسر ايران

امکان پرداخت وجه کالا درب منزل در سراسر ايران

  • 23 آبان 1396
  • 15:35
  امکان پرداخت وجه کالا درب منزل در سراسر ايران

با توجه به استقبال هموطنان عزيز از «فروشگاه ماناکالا» و درخواست ايشان مبني بر امکان پرداخت وجه کالا درب منزل اين امکان از سال 95 در شهر اصفهان ، و هم اکنون در سراسر ايران فراهم آمده است.


با توجه به اينكه اولين انبار بزرگ فروشگاه اينترنتي ماناكالا در شهر زيباي اصفهان قرار دارد و امکان فرستادن اجناس بوسيله ي پيک در اين شهر فراهم است ، قابليت پرداخت وجه کالا درب منزل بوسيله ي دستگاههاي کارتخوان سيار در اين شهر در سال 95 فراهم گرديد و هم اکنون با همکاري شرکت پست جمهوري اسلامي ايران اين امکان در سراسر ايران فراهم آمده است تا کوچکترين ترديدها در مورد خريد اينترنتي با ارزانترين قيمت ممکن را از بين ببريم.
شايان ذکر است هزينه ي پستي در اين روش نسبت به خريد آنلاين بيشتر است ولي کل هزينه پس از رويت و تحويل سفارش درب منزل پرداخت خواهد شد.
هزينه ي محصول در اين روش هيچ تفاوتي با روش خريد آنلاين ندارد اما هزينه ي پستي در اين روش بر اساس وزن و قيمت هر محصول توسط سايت «شرکت ملي پست» تعيين مي شود و حدودا 3 درصد از قيمت محصول به مبلغ پستي اضافه مي شود که تماما توسط مامور پست دريافت مي شود.فروشگاه ماناکالا هيچ دخالتي در تعيين و دريافت هزينه ي پستي ندارد.
اما اگر از طرفداران خريد اينترنتي هستيد و مشکلي با خريد آنلاين نداريد مي توانيد از روش «پرداخت آنلاين» استفاده نماييد و با هزينه ي پستي کمتري سفارش خود را ظرف 24 تا نهايتا 72 ساعت دريافت نماييد.
يادتون نره اينجا ماناکالاست و ما قبل از هر چيز دوست شماييم!


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به ماناکالا می باشد. طراحی و پیاده سازی توسط شرکت رایسان